Zamów oferty kredytów gotówkowych 2014

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej Grupy Santander. Przynależność do tak silnej i doświadczonej na rynkach lokalnych instytucji stwarza Bankowi doskonałe warunki rozwoju. W połączeniu z kwalifikacjami pracowników, know-how i pozostałymi zasobami, daje możliwość kreowania innowacyjnych produktów, idealnie odzwierciedlających potrzeby polskiego rynku. Bank koncentruje działalność na rynku consumer finance, czyli kredytów konsumpcyjnych dla klientów indywidualnych oraz lokat dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Centrala:
Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław

Santander Consumer Bank oferta 2015:

Internauci najczęściej pytają o:
kredyt samochodowy Santander
kredyt gotówkowy Santander

Interesuje Cię kredyt hipoteczny w Santander Banku? Sprawdź aktualny ranking kredytów hipotecznych przygotowany przez portal Comperia.pl

Jesteś zdecydowany na kredyt w Santander Banku? Poznaj wartość rzetelnego doradztwa finansowego w Firmie Open Finance. Umów się na bezpłatne spotkanie i złóż bezbłędnie wniosek o kredyt w Santander Banku.

Kontakt z Open Finance

Portal doradcyfinansowi.com.pl jest jedną z najwiekszych wyszukiwarek oddziałów doradców finansowych Expander, Open Finance oraz DK Notus. Usługi świadczone przez firmy doradztwa finansowego pozwalają na optymalny wybór takich rozwiązań finansowych jak: kredyt mieszkaniowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy, lokata terminowa, lokata online, konto oszczędnościowe.