Zamów oferty kredytów gotówkowych 2014

SKOK Stefczyka

Kasy Stefczyka to porozumienie równoprawnych partnerów. Kasy, które przystąpiły do Kas Stefczyka, pozostają osobnymi podmiotami, prowadzącymi własną politykę cennikową, jednak działają w takim kierunku, aby w swoich placówkach proponować porównywalną ofertę oraz coraz wyższą jakość usług.

Integracja taka w efekcie prowadzi do obniżenia cen usług oferowanych przez poszczególne Kasy. Wynika to m.in. ze wspólnych działań marketingowych oraz z udostępniania wypracowanych przez poszczególne Kasy metod i narzędzi pracy. Ponadto wszystkie placówki będą miały podobnie przyjazne wnętrza, zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Realizacja postawionych celów możliwa jest dzięki usługom oferowanym przez Dział Obsługi Klienta, działający w ramach Towarzystwa Zarządzającego SKOK, Apella S.A. oraz HSO.

SKOK Stefczyka oferta 2015:
– kredyt gotówkowy
– kredyt hipoteczny

Interesuje Cię kredyt hipoteczny w SKOKU? Sprawdź aktualny ranking kredytów hipotecznych przygotowany przez portal Comperia.pl

Jesteś zdecydowany na kredyt w SKOKU? Poznaj wartość rzetelnego doradztwa finansowego w Firmie Open Finance. Umów się na bezpłatne spotkanie i złóż bezbłędnie wniosek o kredyt hipoteczny w SKOKU.

Kontakt z Open Finance

Portal doradcyfinansowi.com.pl jest jedną z najwiekszych wyszukiwarek oddziałów doradców finansowych Expander, Open Finance oraz DK Notus. Usługi świadczone przez firmy doradztwa finansowego pozwalają na optymalny wybór takich rozwiązań finansowych jak: kredyt mieszkaniowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy, lokata terminowa, lokata online, konto oszczędnościowe.